Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 11. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Zobrazit více ...

UŽITEČNÉ ODKAZY

Pro stavebníky:
Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí - služba UtilityReport
https://mawis.eu/utilityreport/vstupni-body/stredocesky-kraj/

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Přehled akcí v celém širokém okolí najdete na portálu událostí Kde to žije

 

Novinky

14.11.2019

Jídelní lístek

Týden 47

Detail Jídelní lístek

23.11.2019

Retro párty

TJ Sokol Dolní Kralovice vás zve na disco RETRO PÁRTY. 23.11.2019 OD 20:00 VE SPOLEČENSKÉM SÁLE V DOLNÍCH KRALOVICÍCH Hudba 80.-90. let Zvýhodněný vstup pro účastníky v retro oblečení! Hraje DJ Marcus

Detail Kalendář akcí

26.11.2019

Zamilovaný sukničkář - divadelní představení

Divadelní společnost HÁTA se představí na divadelní scéně v Dolních Kralovicích s komedií ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ. Předprodej vstupenek bude zahájen 11.9.2019 na Obecním úřadě v Dolních Kralovicích. Cena vstupenky 420,- Zamilovaný sukničkář Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne. Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je. Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací. HRAJÍ: Harry Douglas Lukáš Vaculík Perkins Viktor Limr / Pavel Nečas Joe Filip Tomsa Kapitán South Zbyšek Pantůček / Juraj Bernáth Debbie Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka Pavlovčinová Marian Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Betka Stanková Faye Veronika Jeníková / Olga "Háta" Želenská Lois Douglasová Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková

Detail Kalendář akcí

30.11.2019

Vánoční jarmark v Dolních Kralovicích

Srdečně zveme všechny malé i velké na tradiční Vánoční jarmark na náměstí v Dolních Kralovicích. Bude vás čekat vystoupení dětí ze Základní školy, stánky s vánočními dárky a dekoracemi, vánoční dílničky, svařák a zabijačkové pochoutky a posezení s country hudbou v restauraci želivka. Přijde i Mikuláš s čerty a slavnostně rozsvítí vánoční strom na náměstí.

Detail Kalendář akcí

31.10.2019

Zabijačkové hody

U příležitosti konání Adventního jarmarku v Dolních Kralovicích si Vás dovolujeme pozvat k nám do restaurace Želivka 30.11.2019 OD 13:00 na ZABIJAČKOVÉ HODY!

Detail Informace pro zákazníky