Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Zobrazit více ...

UŽITEČNÉ ODKAZY

Pro stavebníky:
Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí - služba UtilityReport
https://mawis.eu/utilityreport/vstupni-body/stredocesky-kraj/

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Přehled akcí v celém širokém okolí najdete na portálu událostí Kde to žije

 

Novinky

08.01.2020

Jídelní lístek

Týden 03

Detail Jídelní lístek

15.02.2020

Hasičský ples SDH Dolní Kralovice

Sbor dobrovolných hasičů Dolní Kralovice Vás srdečně zve na ples, který pořádá dne 15. února 2020 ve společenském sále v Dolních Kralovicích. K tanci a poslechu hraje kapela R.U.M.

Detail Kalendář akcí

14.03.2020

Velké lásky v malém hotelu

20 POSLEDNÍCH MÍST NA PŘÍSTAVKY! Zveme Vás na představení divadelního souboru Háta s názvem Velké lásky v malém hotelu: Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo. HRAJÍ: Richard Willey: Lukáš Vaculík Pamela Willeyová: Mahulena Bočanová / Olga "Háta" Želenská Jean De Vries: Adéla Gondíková / Betka Stanková Gene De Vries: Filip Tomsa ředitel: Marcel Vašinka Lily Chattertonová: Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková George Pigden: Pavel Nečas / Zbyšek Pantůček / Roman Štolpa číšník - číňan: Juraj Bernáth / Martin Sobotka komorná - španělka: Sandra Černodrinská / Kristýna Kociánová / Radka Pavlovčinová

Detail Kalendář akcí

21.03.2020

MDŽ PÁRTY

Zveme všechny ženy a dívky včetně jejich doprovodu k příjemnému posezení u příležitosti oslav Mezinárodního dne žen! 21. 3. 2020 ve společenském sále v Dolních Kralovicích. Začátek akce je ve 20 hodin. Vstupné 150,- V RETRO OBLEČENÍ 100,- Slovem a hudbou provází DJ MÍLA PÍNA !

Detail Kalendář akcí

24.09.2019

Oznámení ČEZu - Upozornění k odstranění a okleštění stromoví

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví - zásah provádějte průběžně v období vegetačního klidu - viz příloha.

Detail Aktuality