Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze

Aktuální počasí

Počasí dnes:

31. 5. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Zobrazit více ...

UŽITEČNÉ ODKAZY

Pro stavebníky:
Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí - služba UtilityReport
https://mawis.eu/utilityreport/vstupni-body/stredocesky-kraj/

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Přehled akcí v celém širokém okolí najdete na portálu událostí Kde to žije

 

Novinky

28.05.2020

Hlášení místního rozhlasu - Kamenictví Karel Severa

Firma Kamenictví Pelhřimov bude v sobotu 30. května 2020 ve 13:15 hod. na místním hřbitově v Dolních Kralovicích přijímat zakázky za zvýhodněné ceny. Akce se uskuteční za každého počasí.

Detail Aktuality

05.06.2020

KINO - Poslední aristokratka

Zveme Vás do kina v Dolních Kralovicích! Poslední aristokratka Režie: Jiří Vejdělek Předloha: Evžen Boček (kniha) Scénář: Jiří Vejdělek Hrají: Hynek Čermák, Tatiana Vilhelmová, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Vojtěch Kotek, Pavel Liška, Zdeněk Piškula a další Rodilý Newyorčan Frank (Hynek Čermák) získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií (Yvona Stolařová) a temperamentní ženou Vivien (Tatiana Vilhelmová) na velký návrat do Čech.

Detail Kalendář akcí

25.05.2020

Slavnostní otevření zubní ordinace v Dolních Kralovicích

Slavnostní otevření zubní ordinace v Dolních Kralovicích Stomatologické centrum TopDent s.r.o., majitel zdravotního střediska MUDr. František Matula a Obec Dolní Kralovice si Vás dovolují pozvat na slavnostní otevření nové zubní ordinace, které se uskuteční 29. 5. 2020 od 15:00 ve zdravotním středisku v Dolních Kralovicích Připravena bude ukázka nově zrekonstruovaných prostor, technického zázemí a několik ukázek výkonů a laboratorních výrobků. Vlastní provoz v ordinaci začne od 2. 6. 2020. Objednat se můžete od 26. 5. 2020 na tel. č. 728 543 176, nebo na e-mailu: dkralovice@topdent.cz Novou ordinaci symbolicky otevře známá osobnost české kultury herec Jan Čenský.

Detail Aktuality

06.06.2020

Dětský den v Dolních Kralovicích

TJ Sokol, Rybářský spolek a Obec Dolní Kralovice zvou všechny malé i velké na DĚTSKÝ DEN V DOLNÍCH KRALOVICÍCH 6. 6. 2020 7:00 dětská rybářská soutěž u Rýváku pod hřištěm, možnost projížďky na loďce 13:00 program na fotbalovém hřišti Stanoviště s hrami, úkoly a sportovními disciplínami a odměnou. Občerstvení zajištěno, nezapomeňte na roušky!

Detail Kalendář akcí

20.05.2020

Přerušení dodávky elektřiny - Střítež

Dle oznámení ČEZu bude 8.6.2020 PŘERUŠENA DODÁVKA ELEKTŘINY OD 8:00 - 15:00 v obci STŘÍTEŽ. Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu http://www.cezdistribuce.cz/cs/odstavky.html, a to 20 dnů před uvedeným termínem.

Detail Aktuality