Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze

Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 2. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Zobrazit více ...

UŽITEČNÉ ODKAZY

Pro stavebníky:
Žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí - služba UtilityReport
https://mawis.eu/utilityreport/vstupni-body/stredocesky-kraj/

Obsah

Divadelní klub aneb "Klub svět divadla"

Typ: ostatní
Zájezd do divadla:
Sluha dvou pánů v DIVADLE BEZ HRANIC, 11.3.2019
V letošním školním roce se základní škola zapojila do projektu "Divadelní klub" aneb "Klub svět divadla", na kterém spolupracuje i s Obecním úřadem Dolní Kralovice. Členství v klubu přináší možnost získat vstupenky na rozličná divadelní představení, především činohry za zvýhodněné ceny.
Po vybrání představení doufáme v to, že autobus bude plně obsazen. Přihlásit se mohou žáci druhého stupně, rodiče i jejich rodinní příslušníci a poté i zájemci z řad veřejnosti. Představení bude vždy ve večerních hodinách, vždy v pracovních dnech. Po vybrání představení je třeba se přihlásit do 14 dní, poté budou lístky nabídnuty obci. Kdyby tento projekt měl velký úspěch u žáků a rodičů, rádi bychom ho uskutečnili každé čtvrtletí.

Nyní jsme objednali představení Sluha dvou pánů v DIVADLE BEZ HRANIC v termínu 11. března 2019 od 19:30. Cena lístku je 200,-/osoba + doprava 150,-.

Bližší informace o odjezdu poskytneme týden před představením prostřednictvím žákovské knížky a na obecním úřadě.

Prosíme zájemce, aby se do 15. 2. 2019 přihlásili v kanceláři školy Mgr. Pastorkové, nebo na obecním úřadě a zároveň uhradili 350,-.

Vytvořeno: 28. 1. 2019
Poslední aktualizace: 28. 1. 2019 15:09
Autor: Lenka Nováková