Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní verze

mobilní verze

Aktuální počasí

Počasí dnes:

26. 6. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 25 až 29°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Zobrazit více ...

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

22.06.2017

Jídelní lístek

Týden 26

Detail Jídelní lístek

30.06.2017

Lichožrouti

PRO DĚTI VSTUPNÉ ZDARMA ZA ODMĚNU ZA CELOROČNÍ VÍCE ČI MÉNĚ ÚSPĚŠNOU ŠKOLNÍ A PŘEDŠKOLNÍ DOCHÁZKU ! :-) :-) :-) Animovaný rodinný film, Česko/Slovensko. Osudy hlavních protagonistů LICHOŽROUTŮ, tvorů, kteří se živí ponožkami a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného PROFESORA, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého LICHOŽROUTA HIHLÍKA, na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství.

Detail Kalendář akcí

14.06.2017

Zvonění zvonů v Dolních Kralovicích

Informujeme občany, že v kapli na hřbitově v Dolních Kralovicích bylo nově nastaveno časové zvonění. Zvony budou odbíjet každou čtvrhodinu, 24 hodin denně. Jedná se o klasické zvonění, kdy ve čtvrt odbije zvon jednou, v půl dvakrát, ve třičtvrtě třikrát a v celou hodinu zazvoní dle aktuální hodiny.

Detail Aktuality

09.07.2017

Letní kino v Trhovém Štěpánově

Promítání české komedie "Manžel na hodinu" na fotbalovém hřišti v Trhovém Štěpánově.

Město Trhový Štěpánov Kalendář akcí

14.07.2017

Padesát odstínů temnoty

Romantické filmové drama USA. Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Do 15 let nepřístupný.

Detail Kalendář akcí